НЕВЕРОВАТНИХ 13 МИЛИОНА ЗА РОНАЛДОВУ ТРАКУ: Лицитација се наставља, шанса за малог Гаврила!
ХУМАНИТАРНА организација "Заједно за живот" ставила на аукцију капитенску траку коју је португалски фудбалер Кристијано Роналдо бацио приликом изласка с терена, а све с циљем помоћи малом Гаврилу Ђурђевићу.

Фото: Принтсркин
Аукција је постављена на три дана и сав приход од продаје ће бити дониран као помоћ малом Гаврилу коме је потребно 2.500.000 евра за лечење.
Најзаслужнији за овај чин је дежурни радник који је узео траку и одлучио да је донира у добротворне сврхе.
Само данас трака је достигла вредност од невероватних 13.000.000 динара, што је око 110.000 евра!
Ова хуманитарна акција је одјекнула и изван граница Србије, а вест је пренела и водећа светска агенција, АП, од које су преузели готово сви медији широм планете.
Уколико сте спремни да лицитирате у овој аукцији, ево где то можете да учините.

Фото: Принтскрин
Препоручујемо

СРБИЈА НА НОГАМА, ШАНСА ЗА ГАВРИЛА! Роналдова трака прешла три милиона динара
30. 03. 2021. у 21:06

ОН ЈЕ НАШАО РОНАЛДОВУ ТРАКУ: Херој ватрогасац који ће спасити Гаврилу живот
30. 03. 2021. у 20:51

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА ЗА ПОМОЋ ГАВРИЛУ: Роналдова трака достигла цену од милион динара
30. 03. 2021. у 17:57

ОКРШАЈ БИВШИХ ПРВАКА ЕВРОПЕ: Делије ће обрадовати овај податак - Селтик никада није победио на гостовању српским клубовима
Црвена звезда игра своју прву утакмицу у Лиги Европе. На стадиону "Рајко Митић" српски првак дочекује шкотског шампиона Селтик.
24. 09. 2025. у 07:30

ПАЛА ОДЛУКА: Новак Ђоковић се "сели" у Азију
Новак Ђоковић је донео важну одлуку.
23. 09. 2025. у 15:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (2)