ОДЛИЧНА АТМОСФЕРА У ТАБОРУ ОРЛОВА; Пикси Тадићу: “Ај да чујем сад, па да ти узмем траку”
ДРАГАН Стојковић Пикси и Душан Тадић обратили су се јавности пред први меч квалификација за Светско првенство и одмах се видело какво расположење влада у репрезентацији Србије.

Фото: Принтскрин
У среду од 20.45 српски фудбалери дочекују Ирску, а на конференцији за медије било је сјајних сцена.
У једном моменту је Тадић упитан “да оцени сарадњу са Стојковићем до овог тренутка”. И онда је уследио сјајан детаљ.
Стојковић је, у том моменту ван кадра, добацио:
“Ај да чујем сад, да ти узмем траку одмах”, рекао је Пикси и насмејао све.
Тадић је развукао огроман осмех, а онда објаснио који су му били први утисци.
“”До сада јако позитивно. Јуче смо завршили састанак, волео бих да је неко снимио… Била је сјајна реакција целе групе, сви су били задовољни. Мистер жели да нам угради самопоуздање, самоувереност, харизму, шарм… Сви су то осетили, пажљиво слушамо и упијамо, желимо да спроведемо његове идеје у дело, да се покажемо како треба и онда ће сви доћи до изражаја. Надам се да ћемо тако и да завршимо”, рекао је у даху Тадић.
Тај детаљ можете видети око на 17 минуту и 30 секунди видео снимка (10 минута пре краја ливестреама).
Препоручујемо

ТРИО РАДУЈЕ СТОЈКОВИЋА: Тадић, Костић и Миленковић у најбољој форми од репрезентативаца Србије
08. 03. 2021. у 20:45 >> 21:20

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
04. 08. 2025. у 06:45 >> 00:09

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
04. 08. 2025. у 20:00

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)