МАТИЋ НАВИЈА ЗА ВИДИЋА: Ако се Немања и ја будемо питали многи из српског фудбала неће имати шта да траже ту
У понедељак је Славиша Кокеза напустио чело Фудбалског савеза Србије и одмах је почело са полемиком ко би могао да га настави.

фото: ЕПА
Жеља домаће јавности је Немања Видић, а очигледно и Немање Матића.
Везиста Манчестер јунајтеда је још једном причао о Видићу као човеку који би могао да донесе потребне промене српском фудбалу.
- План би требало да има човек који преузме Савез, а ја се надам да ће то бити Немања Видић. Ја само знам да уколико се Немања или ја у будућности будемо нешто питали, многи из домаћег фудбала неће имати шта да траже ту, рекао је Матић за Б92.
На питање да ли је дошло време да Видић преузме кормило Савеза, Матић је поручио:
- Да ли је време за Видића? Већ каснимо... Ако кренемо данас са јасним планом за опоравак нашег фудбала, биће нам потребно шест или седам година. Тако да је време за Немању свакако.
Препоручујемо

ЈОКИЋ ДОМИНИРА = ДЕНВЕР ПОБЕЂУЈЕ: Сви знају формулу, али нико је не може зауставити!
ДЕНВЕРУ је потребно ново сјајно издање Србина како би славио против Клиперса у седмој утакмици четвртфинала Западне конференције које се игра у ноћи између суботе и недеље у "Бол арени" (1.30).
03. 05. 2025. у 11:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)