ПОЧИЊЕ АТЛЕТСКО ЕП У ТОРУНУ: Србија са осам представника у Пољској
ЕВРОПСКО дворанско првенство у атлетици почиње данас у пољском Торуну и трајаће до 7. марта.

FOTO: N. Paraušić
На ЕП у Пољској учестоваваће 733 такмичара из 47 земаља, а Србија ће имати осам представника, иако је првобитно 12 атлетичара испунило норме за континентални шампионат у дворани.
Због повреде су "отпали" Ивана Шпановић и Страхиња Јованчевић, као и Асмир Колашинац, који је позитиван на корона вирус.
Србију ће на ЕП представљати Армин Синанчевић у бацању кугле, спринтери Алекса Кијановић, Милана Тирнанић, Ања Лукић и Лука Трговчевић, Бошко Кијановић и Маја Ћирић на 400 метара и Лазар Анић у скоку удаљ.
Препоручујемо

КОЛАШИНАЦ НЕ ИДЕ У ТОРУЊ! Српски атлетичар позитиван на Ковид-19
03. 03. 2021. у 11:06

ИВАНА СЕ ОБРАТИЛА ЈАВНОСТИ: Није крај, видимо се у мају (ВИДЕО)
28. 02. 2021. у 19:21

ВЕЛИКИ ДЕРБИ, АЛИ ЗАМАЛО: Реприза финала Светског и Европског првенства има изгледног фаворита
ДЕРБИ данашњег програма Лиге нација игра се у "Нау арени" у Хофман естејтсу где ће копља укрстити Италија и Пољска (19.30).
25. 06. 2025. у 14:00

НЕВЕРОВАТНО! Златан Ибрахимовић купио цркву и одмах је СРУШИО, ево због чега!
Наслов звучи невероватно, али...
25. 06. 2025. у 19:15

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (0)