АСАНО ДОШАО ДО РЕКОРДА КАРИЈЕРЕ: Шеф нас учи да будемо у форми и слушамо
ТАКУМА Асано (26) се као нинџа појавио пре два дана усред бела дана на трави стадиона у Хумској и практично сам "разбуцао" одбрану Војводине (2:0).
FOTO: M. Vukadinović
Партизанов Јапанац је, врло могуће и упознат са древним вештинама бораца из своје отаџбине, а головима у 25. и 64. минуту је креирао победу црно-белих у дербију кола.
- Веома сам срећан, али првенствено због тима и резултата које постижемо. Ништа не значи ако ја дам два гола и будем играч утакмице, а ми изгубимо. Срећан сам, наравно и због своје породице која прати све моје игре - каже Асано.
Јапанац је истакао и смернице, које даје тренер Александар Станојевић.
- Шеф нас учи да будемо скромни, да гледамо само себе и да имамо циљ. Наше је да будемо у форми, слушамо тренера. Дух, борба и заједништво красе овај тим - закључио је популарни Јагуар.
Јапанцу је, иначе, ово најефикаснија сезона у каријери. У текућем првенству је постигао 14 голова (до краја 13 кола).
Препоручујемо
АСАНО О АТМОСФЕРИ У ПАРТИЗАНУ: Дух, борба и заједништво красе овај тим
03. 03. 2021. у 12:44
КАКВА МАЈСТОРИЈА НАТХА: Израелац је невероватним додавањем пронашао Асана за 2:0 (ВИДЕО)
02. 03. 2021. у 17:40
АСАНО ЈЕ НАЈБОЉИ ИГРАЧ СУПЕР ЛИГЕ: Велико признање за јапанског фудбалера (ВИДЕО)
01. 03. 2021. у 17:32
ПАРТИЗАНОВА 13. У НИЗУ: Црно-бели надиграли Војводину у Хумској!
02. 03. 2021. у 15:48 >> 17:54
СИТИЈУ НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Бивши првак Европе се налази у серији сјајних резултата пред гостовање "грађанима"
У оквиру четвртог кола групне фазе Лиге шампиона фудбалери Манчестер ситија ће на "Етихаду" угостити Борусију Дортмунд (21.00).
05. 11. 2025. у 07:30
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
05. 11. 2025. у 17:58
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)