ЛИГА ШАМПИОНА СЕ СЕЛИ У САД: Финале у Њујорку
КУДА иде европски фудбал? Ако питате Александра Чеферина, актуелног председника УЕФА, иде у Њујорк.
Фото: Н. Параушић
Европска фудбалска унија разматра могућност да се финале Лиге шампиона од 2025. године пресели у град Њујорк.
Председник Уефе Чеферин је за одржавање финала, пикирао стадион “МетЛајф” који има капацитет од 82.000 места и налази се у Њу Џерсију.
– Ићи из Португала у Азербејџан, на пример, је скоро исто као ићи у Њујорк. За навијаче то не би био проблем – рекао је Чеферин, који је од почетка свог мандата имао сличне идеје.
(Меридијан)
Препоручујемо
УСВАЈА СЕ НОВИ СИСТЕМ ТАКМИЧЕЊА У ЛШ: Чека нас 36 тимова, укупно 180 мечева
11. 02. 2021. у 16:07
ДУЛЕ САВИЋ ЖЕСТОКО КРИТИКОВАО УЕФУ: Двоструки аршини Европске фудбалске уније, Србија увек мета
24. 02. 2021. у 10:57 >> 13:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (1)