КОНАЧНО МАЛО ДОБРИХ ВЕСТИ ЗА РЕАЛ: Зидан се опоравио од вируса корона, враћа се на клупу
ТРЕНЕР фудбалера Реал Мадрида Зинедин Зидан опоравио се од вируса корона и вратио на посао, саопштио је славни шпански клуб.

ФОТО: АП
Француски стручњак није водио екипу на претходне две утакмице, против Алавеса на гостовању (4:1) и поразу од Левантеа претходног викенда на домаћем терену 2:1.
Мадриђани деле другу и трећу позицију са Барселоном на табели Ла Лиге са 10 бодова мање од лидера Атлетика.
Реал наредног викенда игра против Уеске и Зидан ће бити на клупи "краљевића".
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Танјуг)
Препоручујемо

БАРСА У ПЛУСУ ЗБОГ МЕСИЈА: Ево колико су Каталонци зарадили на Аргентинцу
02. 02. 2021. у 16:20

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА РЕАЛ: Председник Флорентино Перез позитиван на вирус корона
02. 02. 2021. у 15:33

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ: "Тип" - тикет за понедељак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
04. 08. 2025. у 06:45 >> 00:09

КАКАВ ЖРЕБ! Црвена звезда сазнала против кога игра за пласман у Лигу шампиона!
ФК Црвена звезда се налази на "двокорак" од Лиге шампиона, а и пре него што одигра двомеч са Лехом из Пољске данас у седишту УЕФА, у Ниону, на ред је дошло и откривање одговора на питање "Ко је Звездин последњи ривал за пласман у елитно европско елитно надметање"?
04. 08. 2025. у 12:08 >> 12:14

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)