МУРИЊО НЕЗАДОВОЉАН ВЕЛШАНИНОМ: Бејл мора да заради минуте на терену
ТРЕНЕР фудбалера Тотенхема Жозе Морињо рекао је да нападач Герет Бејл мора да заради минуте на терену показујући доследност на терену.

Фото АП
Бејл се вратио у Тотенхем као позајмљени играч Реал Мадрида, али је његов број наступа у Премијер лиги ограничен, мада је редовно наступао у Лиги Европа.
Мурињо је раније овог месеца инсистирао да у клубу није било разговора о Бејловој будућности након што су се у медијима појавили натписи да га Тотенхем неће задржати наредне сезоне.
Португалац је, пред гостовање Викомбу у ФА купу, рекао да би Бејл могао да заигра на том мечу, али је истакао да сваки минут на терену треба да се заради.
"Не могу да дам минуте играчима... Сви знамо потешкоће са којима се суочавао у последњих неколико сезона, сви знамо да је стигао повређен, да је и ове сезоне имао мањих проблема", рекао је Мурињо, преносе британски медији.
"Најважније му је да буде доследан, да тренира без икаквих проблема, а када је играч доследан на тренингу и подноси висок интензитет без икаквих проблема, онда је играч спреман... Не да добије минуте, већ да их заради. У томе је разлика", додао је он.
Утакмица Тотенхем - Викомб игра се вечерас од 20.45.
Препоручујемо

МУРИЊО ОПЕТ БРИЉИРА: Фулам да се извини што је извео најјачи тим против Тотенхема?!
14. 01. 2021. у 15:59

АЛОНСО ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ МИТРА И СЕРГЕЈА: Реал Мадрид јури шесту титулу светког првака
РЕАЛ МАДРИД ће одиграти своју прву утакмицу на Светском клупском првенству против Ел Хилал на стадиону Хард Рок.
18. 06. 2025. у 09:55

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".
18. 06. 2025. у 18:07

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)