БАНЕ НЕОПРАВДАНО НА СТУБУ СРАМА: Србин у најгорем тиму Премијер лиге

22. 01. 2021. у 09:37
Некадашњи репрезентативац Србије и рекордер по броју наступа за национални тим наше земље Бранислав Ивановић добио је место у постави од 11 највећих разочарања у Премијер лиги ове сезоне од стране "ЕСПН"!
Повезане вести

ОЛЕРДАЈС ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Невероватан аутогол ВБА против Лидса (ВИДЕО)
МОЖДА autogol sezone videli su svi oni koji prate meč između Vest Bromvič Albiona i Lidsa na "Hautornsu" ovog utorka.
29. 12. 2020. у 21:35

ПРЕМИЈЕР ЛИГА У ПРОБЛЕМУ: Чак 18 нових случајева заразе корона вирусом
ТОКОМ последњег круга тестирања фудбалера и чланова екипа у енглеској Премијер лиги пронађено је 18 позитивних на корона вирус, саопштено је данас из тог такмичења.
29. 12. 2020. у 13:42

ОЛЕРДАЈС ЗНА КАКО СА ЛИВЕРПУЛОМ: Реми ВБА на "Енфилду"
ФУДБАЛЕРИ Ливерпула ремизирали су са ВБА резултатом 1:1 (1:0).
27. 12. 2020. у 20:32

ТОТАЛНО ПОМРАЧЕЊЕ УМА: Цео свет се смеје реакцији одбране Манчестер Јунајтеда (ВИДЕО)
ИАКО многи замерају на играма капитену Меквајеру, овога пута није био он у центру пажње, већ Ерик Баили и његов саиграч из везне линије Фред
26. 12. 2020. у 16:17
Најновије из рубрике

ВРЕМЕ РАДИ ЗА ДЕВОЈКЕ: Трофејни тренер Ратко Павличевић смтра да су младе одбојкашице Жечезничара заслужено освојиле титулу шампиона
ЛАЈКОВАЦ слави другу круну одбојкашица Железничара, а један од твораца шампионског тима је и Ратко Павличевић. Трофејни стручњак, који је од 2010. до 2013. доминирао са Црвеном звездом, лане је прихватио понуду да тренира младу, али веома талентовану екипу. Титула није била приоритет, али су се сви у клубу надали да могу да направе подвиг. И од 28.априла су најбоље у Србији.
03. 05. 2025. у 23:30

ИНТЕР ЈЕ ЈОШ "ЖИВ" Нероазури савладали Верону и остали у трци за Скудето
Фудбалери Интера победили су данас код куће Верону резултатом 1:0 у мечу 35. кола Серије А.
03. 05. 2025. у 23:05

ПОЧАСТ НЕВИНИМ ЖРТВАМА: Делегација ФСС одала пошту настрадалима у Основној школи "Владислав Рибникар"
ДЕЛЕГАЦИЈА Фудбалског савеза Србије коју су чинили председник Драган Џајић, генерални секретар Бранко Радујко и потпредседница Сандра Сремчевић, положила је венац, запалила свеће и уписала се у књигу жалости испред Основне школе ‘Владислав Рибникар’, одајући почаст невиним жртвама незапамћене трагедије која се догодила 3. маја 2023. године у Београду.
03. 05. 2025. у 22:27

"ЗАДОВОЉАН САМ РЕАКЦИЈОМ ПОСЛЕ ПРИМЉЕНОГ ГОЛА, ОКРЕЋЕМО СЕ КУПУ!" Владан Милојевић након трјиумфа Звезде над ТСЦ-ом у Суперлиги Србије
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је је после победе на гостовању против ТСЦ-а (2:1) да је задовољан реакцијом екипе после примљеног гола и додао да се сви у клубу окрећу Купу Србије.
03. 05. 2025. у 21:59

НИ РОНАЛДОВ НАСР, НИ МИТРОВИЋЕВ ХИЛАЛ! Роберто Фирмино, Марез, Тони и дружина донели Ал Ахлију прву титулу клупског првака Азије
Фудбалери Ал Ахлија су први пут у историји освојили титулу клупског првака Азије пошто су у финалу Лиге шампиона на домаћем терену савладали јапански Кавасаки резултатом 2:0.
03. 05. 2025. у 21:31
Коментари (0)