ИБРАХИМОВИЋ О ДОЛАСКУ МАНЏУКИЋА: Сада имамо двојицу играча који ће плашити противнике
ФУДБАЛЕР Милана Златан Ибрахимовић рекао је да је срећан због доласка Марија Манџукића и додао да га млади играчи у екипи додатно мотивишу.

Фото: EPA-EFE/MATTEO BAZZI
"Срећан сам, сада имамо двојицу играча који ће плашити противнике", рекао је Ибрахимовић за Скај Италија.
Милан је синоћ победио Каљари са 2:0, а оба гола постигао је Ибрахимовић.
"Морао сам да постигнем још један гол. За победу су потребна два. Утакмица је била тешка. Нисам играо 57 дана, извињавам се. То може да се догоди", навео је он.
Милан је од 74. минута играо са десеторицом после искључења Алексиса Салемакерса, а Ибрахимовићу су у нападу помагали млади играчи, у одсуству Хакана Чалханоглуа.
"Млади ме мотивишу, изазивају ме да видимо ко више трчи. Не одустајем и показујем да могу да трчим као они. Добро нам иде, скоро смо на половини шампионата. Сада почињу најтеже утакмице. Биће тежак распоред, али осим Манџукића и Мејте, не знам да ли ће још неко доћи", навео је Ибрахимовић.
Он је недавно рекао да би Милан требало да се бори за шампионску титулу, а упитан да ли верује да то може да се оствари, 39-годишњи шведски фудбалер одговорио је: "Верујем у Златана".
На питање о могућем потписивању новог уговора са Миланом, Ибрахимовић је рекао да то зависи од техничког директора Паола Малдинија.
"Веома сам срећан у Милану. Овај повратак у клуб ме је много променио, врло сам срећан", рекао је Ибрахимовић.
После 18 кола у Серији А Милан је први на табели са 43 бода, три више од другопласираног градског ривала Интера.
Препоручујемо

ХРВАТ ЋЕ ИГРАТИ ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Дилеме су отклоњене, Манџукић потписује за Милан
17. 01. 2021. у 15:44

БОМБА СПРЕМНА ЗА ЗВЕЗДУ: Хрватска легенда напада црвено-беле, остао само још потпис
14. 01. 2021. у 08:47

АЛОНСО ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ МИТРА И СЕРГЕЈА: Реал Мадрид јури шесту титулу светког првака
РЕАЛ МАДРИД ће одиграти своју прву утакмицу на Светском клупском првенству против Ел Хилал на стадиону Хард Рок.
18. 06. 2025. у 09:55

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".
18. 06. 2025. у 18:07

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)