МОЖЕ СА ПЕНАЛА А МОЖЕ И СА ЦЕНТРА: Раул де Томас постигао голчину за победу Еспањола над Садиковом Алмеријом
ФУДБАЛЕРИ Еспањола савладали су са 2:1 Алмерију бившег нападача Партизана Умара Садика и тако се вратио на чело табеле шпанске Секунде.
EPA-EFE/ANDREU DALMAU
Хајлајт дана био је први погодак каталонске екипе који је дело Раула де Томаса. Видео је нападач Еспањола да је чувар мреже Алмерије далеко од гола и искористио је тај кикс прецизним шутем сапола терена.
Раул де Томас је постигао и победоносни гол за Еспањол са беле тачке, након што је Корпас изједначио, такође са беле тачке.
Садик је играо цео меч али није наставио голгетерску серију.
Препоручујемо
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
ХАОС! Партизан се сели, разлог је - Динамо Загреб!
Најновије вести из света спорта су сасвим несвакидашње, а иако је Србија у питању, односно Партизан, и те како на најновију одлуку утичу и навијачи из Хрватске, али и Грчке и Аустрије.
23. 12. 2025. у 14:17
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)