КУРТАНОВИЋ УМЕСТО СЕЛЕКА: Смена на челу ФК Нови Пазар

ЕСАД Селек више није председник Новог Пазара, а убудуће ту функцију обављаће приватни предузетник Исмет Куртановић, одлучено је на изборној скупштини клуба.

КУРТАНОВИЋ УМЕСТО СЕЛЕКА: Смена на челу ФК Нови Пазар

ФОТО: АП

Он је изабран једногласном одлуком скупштинских делегата.

– Окупили смо групу успешних привредника и људи из фудбала. Очекује нас озбиљан посао јер најпре треба створити услове за опстанак у Супер лиги, а од наредне сезоне циљеви ће бити знатно већи. Да не верујем да можемо, не бих прихватио функцију – рекао је Куртановић.

Куртановићеви најближи сарадници биће потпредседници Сеад Бећировић, Јахо Међедовић и Урош Кандић, уз још 44 члана Управног одбора.

Нови Пазар је после јесење полусезоне на 14. месту у Супер лиги Србије са 21 бодом, три више од петнаестопласираног Напретка, који се налази у зони испадања.

Почасни председник Новог Пазара Расим Љајић навео је да су у новој управи успешни људи из целе Србије, изразивши очекивање да ће клуб убудуће функционисати на другачијим основама.

- Осим Новопазараца, у управи су људи од Пријепоља до Зрењанина. Фудбал није само забава, то је индустрија. Није довољно само окупљати привреднике већ је неопходна другачија организација и пословање по тржишним принципима -  казао је Љајић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!