КАСИЉАС ПРОГОВОРИО О СУКОБУ СА МУРИЊОМ: Португалац га је сматрао издајицом
ЛЕГЕНДАРНИ голман и чувени тренер су имали много спорова током заједничке сарадње
ФОТО: ЕПА
Прослављени чувар мреже Реал Мадрида и репрезентације Шпаније, Икер Касиљас открио је поједине детаље сукоба који је имао са Жозеом Мурињом.
Није тајна да су имали гомилу неспоразума током заједничке сарадње, али овај се завршио са оптужбама Португалца на рачун шпанског голмана.
Касиљас је дао изјаву у којој је рекао да је Мурињо у њему видео човека који продаје инфромације медијима.
“Оптужио ме је да сам пријатељ штампе. Знам много људи из медија, како да их не познајем? Ипак, друга је ствар одавати информације. Људи су причали о мени, али ја сам ћутао, прихватио сам да је тако и нисам одговарао на оптужбе”, рекао је Касиљас.
Његову причу су подржали његови бивши саиграчи у “Црвеној фурији” Ћави Ернандез и Ђерар Пике.
“Био је тај интерни рат између Муриња и Касиљаса. Жозе га је називао мољцем. Није било лако носити се са тиме, причао сам са ИКером о томе и он је имао тежак период тамо”, каже Ћави.
“Мислим да је Икер био незаштићен у сукобу са Мурињом, јер га је Португалац звао мољцем, а није имао доказ да он одаје информације”, закључио је Пике.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ИЗЈАВА КОЈА ЈЕ ИВИЋА КОШТАЛА ПОСЛА: Дини није играо због проблема са дисциплином
19. 12. 2020. у 22:36 >> 22:39
"КЕЦ" НА БАЛАИДОСУ: Победа враћа Селту на место које води у Европу идуће сезоне
СЕЛТА и Осасуна отварају 23. коло Ла Лиге дуелом у Вигу пред пуним трибинама "Балаидоса" (21.00), где домаћин тражи повратак на победнички колосек и останак у борби за Европу.
06. 02. 2026. у 07:30
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)