СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлијама трећа у низу, славили и Мачва и Спартак
У термину од 14 сати, данас су одигране четири утакмице 19. кола Суперлиге Србије.

ФОТО: ФК Раднички Ниш
Партизан је данас био убедљив против Младости у Хумској резултатом 4:0, више о томе прочитајте ОВДЕ.
Раднички је у Бачкој Паланци победио Бачку резултатом 2:1 након узбудљиве завршнице.
Нишлије су стигле до вођства у четвртом минуту голом Уроша Ђурановића, али је Лука Ратковић у 63. поравнао резултат. Човек одлуке био је Немања Којић који је затресао мрежу ривала у првом минуту надокнаде времена.
Суботички Спартак био је бољи од Рада на Бањици минималним резултатом, човек одлуке био је Стефан Милошевић са пенала у 35. минуту.
Истим резултатом Мачва је у Ужицу славила против Златибора, једини стрелац на том мечу у 58. минуту био је Стефан Трипковић.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо

СТАНОЈЕВИЋ НАКОН ПОБЕДЕ НАД МЛАДОСТИ: Нисмо у ситуацији да причамо о титули!
16. 12. 2020. у 16:00

ОВАКО ЋЕ БИТИ ОДАТА ПОЧАСТ САБУ: Минут ћутања у Суперлиги поводом смрти тренера ТСЦ-а
16. 12. 2020. у 12:21

СТАНКОВИЋ ПРЕД МЕТАЛАЦ: Имају у тиму доста Партизанове деце, али нас занима само победа
15. 12. 2020. у 17:50

АЛОНСО ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ МИТРА И СЕРГЕЈА: Реал Мадрид јури шесту титулу светког првака
РЕАЛ МАДРИД ће одиграти своју прву утакмицу на Светском клупском првенству против Ел Хилал на стадиону Хард Рок.
18. 06. 2025. у 09:55

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".
18. 06. 2025. у 18:07

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)