КО ИМА ПРАВО НА ДИЈЕГОВЕ МИЛИОНЕ? До сада 16 чланова породице тражило свој део

Оља Мркић

10. 12. 2020. у 13:45

ДВЕ недеље после смрти легендарног Дијега Арманда Марадоне, остају недоумице ко ће наследити имовину најбољег фудбалера света свих времена.

КО ИМА ПРАВО НА ДИЈЕГОВЕ МИЛИОНЕ? До сада 16 чланова породице тражило свој део

ФОТО: АП

Његово богатство процењује се на 50 милиона долара, а чине га углавном некретнине по Буенос Ајресу, али и луксузни хотел у Хавани, фабрика у Венецуели, неколико аутомобила и накит.

Ел Пибе није оставио тестамент, а свој део наведеног богатства очекује најмање 16 чланова породице, који су се изјаснили да су заинтересовани за поделу имовине славног Аргентинца.

Међу њима се налази и петоро његове законски признате деце, али и један непризнати син који већ годинама тврди да Дијего његов отац. И није једнини, јер аргентинск имедији наводе да МАрадона има укупно 11 деце, дакле шестеро непризнатих.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!

НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.

23. 12. 2025. у 14:30

РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 70%