ПОСЛЕ ПИПАЊА НЕМА КАЈАЊА: Фудбалер Престона под истрагом због недоличног понашања

Оља Мркић

23. 11. 2020. у 22:27

ДЕФАНЗИВАЦ Престона Дернел Фишер под истрагом је Фудбалске асоцијације због хватања Калума Патерсона из Шефилд Венздеја за гениталије.

ПОСЛЕ ПИПАЊА НЕМА КАЈАЊА: Фудбалер Престона под истрагом због недоличног понашања

Фото: EPA-EFE/ ANDREJ CUKIC

Судећи по снимку, Патерсон се није много узбудио због овог сексуалног узнемиравања.

Ни судије нису виделе шта се догодило, али камера је све забележила и због тога је накнадно покренута истрага против Фишера.

- Фудбалер Престона Дернел фишер под истрагом је због недоличног понашања на утакмици против Шефилд Венздеја - изјавио је неименовани званичник енглеског фудбалског савеза.

Фишер има рок до 24. новембра да се изјасни о кривици. Ни он ни Патерсон нису се оглашавали о инциденту, а дефанзивац Престона је погасио налоге на друштвеним мрежама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.

05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? Ври међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

04. 08. 2025. у 20:00

Коментари (0)

БОМБА У РУСИЈИ! Репрезентативац Србије Александар Митровић близу договора да потпише за омиљени клуб Владимира Путина