СТРАВИЧНА ТРАГЕДИЈА: Погинуо фудбалер који је пар сати раније одиграо последњи меч!
ФУДБАЛЕР нижеразредног хрватског клуба Бан Јелачић, Иван Цоларић (28), погинуо је у саобраћајној несрећи у среду увече у месту Баново.

ФОТО: Принткрин/НК Бан Јелачић
Последњу утакмицу одиграо је истог дана за локални тим, који се од њега опростио путем друштвених мрежа.
“Драги наш Цоле, нема тих речи којима би описали све што си учинио за овај клуб у ових пет година. Била је велика част играти и веселити се с тобом, твоја вечна позитива унела је толико радости у наш мали клуб. Заувек ћеш живети у нашим мислима и срцима, а твојој породици желимо пуно снаге у овим тешким тренуцима за све нас”, написали су из ФК Бан Јелачић.
Возећи се по густој магли слетео је с улице и ударио у бетонски мост, потом и у бетонско-жичану ограду, бетонски стуб и поновно у ограду, известила је полицијска управа.
Цоларић је погинуо на лицу места, а његов 29-годишњи супутник лакше је повређен и превезен у КБЦ Загреб. Названично, ради се о саиграчу из Бана Јелачића. Увиђај је трајао три и по сата, а узрок несреће још се не зна.
Препоручујемо

ЗВЕЗДА ПОТВРДИЛА: Корона одвојила дефанзивца од терена, прескаче Војводину и Гент!
19. 11. 2020. у 12:58

УМАЛО ТУЧА У КАМПУ БИХ: Физички обрачун Бајевића и Мисимовића, играчи у шоку!
19. 11. 2020. у 12:02

ВЛАХОВИЋ ЈЕ ПОЧЕО ДА ТРЕНИРА, АЛИ: Српски ас би могао бити један од битних играча Јувеа који пропуштају дерби са Болоњом
ЈУВЕНТУС мучи велики број изостанака пред изузетно битан меча са Болоњом који се игра вечерас на "Ренато Дал'Ари" од 20.45.
04. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

"ЗБОГОМ ГУРУУ ЗОРАНУ" Умро вођа наше легендарне групе; бенд престаје да постоји? Отишао свега неколико дана после вести о болести
ГРУПУ су основали уз велику подршку и ветар у леђа Боре Ђорђевића и "Рибље чорбе".
04. 05. 2025. у 19:43 >> 19:47
Коментари (0)