СРБИЈА ДЕСЕТКОВАНА НА РУСЕ: Без два кључна играча и резервног голмана за опстанак
18. 11. 2020. у 11:04
РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА Србије биће додатно ослабљена на вечерашњем дуелу против Русије, пошто је корона избацила из строја још тројицу репрезентативаца!
Повезане вести
ПЛАЧЕ У СВЛАЧИОНИЦИ: Тешка времена за Карлоса Тевеза
КАРЛОС Тевез открио је да плаче за време утакмица јер се тешко носи са све лошијим здравственим стањем свог оца.
16. 11. 2020. у 21:51
Најновије из рубрике
"САН ЈЕ ПОСТАО СТАВРНОСТ": Душан Алимпијевић одушевељен због уласка Бешикташа у Евролигу
ДУГО је сањао и коначно је постало јава. Душан Алимпијевић ће као тренер предводити Бешикташ у Евролиги. Није могао да сакрије задовљоство због тога селектор Србије.
27. 06. 2026. у 18:03
ОЗБИЉАН УДАРАЦ ЗА АУСТРАЛИЈУ: Двојица играча завршила Светско првенство
ФУДБАЛЕРИ Аустралије Џејкоб Италијано и Метју Леки завршили су учешће на Мундијалу због повреда, саопштио је Фудбалски савез Аустралије.
27. 06. 2026. у 17:33
КРЕЦУ ХВАЛИ ПЕРИЋА: Искусни примач играо на позоицији коректора и помогао екипи да оствари победу
ПРЕГРМЕЛИ су Кубу. Одбојкаши су синоћ после велике борбе успели да сломе отпор увек опасних "пирата са Кариба" - 3:1 "Орлови" су већ после шест утакмица стигли до четврте победе у Лиги нација и могу да се надају чак и пласману на Ф8 у кинеском Нингбоу. Срби вечерас (20.30) играју са домаћином Француском, а сутра (20.30) се састају са моћном селекцијом САД. Зато могу да уживају у дуелима са велесилама и да покушају да направе подвиг.
27. 06. 2026. у 17:15
СРБИЈА ПОРАЖЕНА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Аустралија прејака за "орлиће"
КАДЕТСКА кошаркашка репрезентација Србије (до 17 година) поражена је ове суботе у Истанбулу од селекције Аустралије резултатом 88:66 (19:14, 19:12, 23:24, 27:16) у мечу првог кола групе Д Светског првенства.
27. 06. 2026. у 16:57
АДРИАНА ЈУРИ ПОСТОЉЕ: Наша рекордерка у бацању копља учествоваће сутра на митингу Дијамнатске лиге у Паризу
ТРЕЋИ испит за Адриану Вилагош у Дијамантској лиги. Једна од наших најбољих атлетичарки јуриће сутра (18.25) победничко постоље у бацању копља на митингу у Паризу. Српкиња је на претходна два митингу у Сјамену (Кина) и Ослу (Норвешка) била трећа.
27. 06. 2026. у 16:50
BEOGRAĐANIN
18.11.2020. 11:32
Срам вас било шта урадисте од Србије и фудбала. Све сте уништили и избагателисали, па и фадбал. Постадосмо нико и ништа. И, све горе и горе. Нема више фудбала, него једино ваше дрогерско- мафијашке групе,које ви називате навијачима. Фујјј, мафијо.
Smederevac
18.11.2020. 11:32
Nema razloga za brigu-oko 50 min.eto zvezdinih huligana na terenu -par zagrljaja i ..prijateljskih.. reci i bice sve ok.
Rasa
18.11.2020. 11:40
A kao do juce su igrali svi i u punom sastavu i snazi,hahaha
radojkomilicevic
18.11.2020. 11:43
Odlicno sto ce mali broj lica gledati utakmicu
Grujica
18.11.2020. 12:24
Svi ovo sto ne igraju je pojačanje za našu ekipu... Sve setalice na terenu
Dr
18.11.2020. 13:05
Fudbaleri za Š ligu, kada igraju napolju nešto i urede po nekada, a za reprezentaciju debili boli ih uvo mamlazi
ANTE BAN
18.11.2020. 13:26
Čuj; vama problem 2 igrača, a mi- Hrvatska- igrali bez 7 standardnih igrača protiv evropskog prvaka-Portugala, i to još polovinu utakmice sa igračem manje, pa nismo kukali! Istina; izgubili smo u predzadnjoj minuti nesretnim okolnostima i kradjom sudaca, ali- unatoč svemu- ne kukamo! Doduše; kvalitet igrača, a posebno pristup, motiv i zalaganje, -debelo su na našoj strani!
Darki001
18.11.2020. 15:26
da smo sa tri golmana igrali po zadi i to dva kao stoperi skoti nam ne bi utavrljali gol.