ТУМБАКОВИЋ ТЕЛЕФОНИРАО ОГРНУТ ЋЕБЕНЦЕТОМ: Ево кога је селектор звао са трибина...
Љубиша Тумбаковић није водио репрезентацију Србије на синоћном дуелу против Мађарске због казне УЕФА.
ФОТО: Принтскрин
Српски селектор је санкционисан са 5.000 долара и једном утакмицом у Лиги нација, коју је одрадио у Будимпешти.
Мада није био крај аут линије, Тумбаковић је у пар наврата био у првом плану ТВ преноса, а поготово је једном било занимљиво шта селектор ради.
Љубиша Тумбаковић је огрнут ћебенцетом телефонирао, а домаћи медији су дошли до информација и коме. Тумбаковић је био у разговору са неким од сарадника из стручног штаба који је упуте преносио његовом помоћнику Александру Јанковићу.
На тај начин, инструкције актуелног селектора долазиле су до репрезентативаца иако је Тумбаковић био суспендован.
Фудбалска репрезентација Србије поново није уписала победу, а шансу за поправни имаће у среду када ће и Љубиша Тумбаковић бити на клупи.
Препоручујемо
ПИКСИ МЕЊА ТУМБАКОВИЋА? Само још један меч актуелног селектора на клупи Србије
14. 11. 2020. у 20:30
(АНКЕТА) ТУМБАКОВИЋУ ЈЕ ВРЕМЕ ИСТЕКЛО? Кога бисте ви волели на клупи Србије?
14. 11. 2020. у 17:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (1)