ОД ТАЛЕНТОВАНОГ ФУДБАЛЕРА ДО ТЕРОРИСТЕ: Нападач на бечку синагогу одбацио успешну фудбалску каријеру због бомбашке
ЕТНИЧКИ Албанац Кујтим Фејзулај који је јуче извео терористички напад недалеко од синагоге у Бечу био је талентовани фудбалер.
Фото: Твитер
Пре само нешто више од пет година, тачније у јуну 2015. године, био је пријављен за аустријски клуб и показивао је велики потенцијал.
Веровало се да ће направити успешну каријеру, али он је очигледно имао друге планове. Није се дуго задржао у фудбалским водама јер се одлучио за "каријеру" терористе.
- Једно од главних питања које аустријско друштво мора поставити је како се дечак коме се предвиђала успешна фудбалска каријера након само неколико година толико радикализовао да је убио четверо људи, а ранио више од 20. То би требало добро истражити и проверити где је грешка - објавио је аустријски новинар Флоријан Кленк на Твитеру.
Препоручујемо
СКАНДАЛ, УЕФА МОРА ДА РЕАГУЈЕ! Морамо да им побијемо све! Жене, децу...
03. 11. 2020. у 21:59
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (5)