ПОГБА СЕ ОГЛАСИО О НАВОДНОМ НЕИГРАЊУ ЗА ФРАНЦУСКУ: Све је лаж!
ПОЛ Погба (27) ће наставити да игра за репрезентацију!
ФОТО: Н. Параушић
После писања британског таблоида "Сан" да ће фудбалер родом из париског региона престати да игра за национални тим своје земље због тога што се наводно не слаже са коментарима француског председника Емануела Макрона о исламском тероризму, одмах се јуче огласио играч Манчестер јунатеда.
Погба је на свом твитер-налогу ставио принт фотографије с интернета која је пратила овај текст, преко кога је великим црвеним печатом било написано да је реч о "неприхватљивој лажној вести".
Приликом одавања почасти професору Самјиелу Патију коме је терориста одрубио главу јер је ђацима на часу показивао карикатуре са пророком Мухамедом, Емануел Макрон је поручио да Француска неће одустати од карикатура и цртежа што се, према писању "Сана", који се позвао на "више медија са Средњег истока", није допало Погби.
Друштвене мреже су се усијале. Неки су се обрадовали овој Погбиној "одлуци", други су се питали колико су извори "Сана" сигурни. Убрзо је је стигла Погбина порука да је његова одлука да се повуче из репрезентације - "фејк њуз".
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
КОМИЧНА СЦЕНА У КРАГУЈЕВЦУ: Раднички примио гол који је све насмејао (ВИДЕО)
26. 10. 2020. у 21:20
АРБИТРИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ВАР: Судије уче осам месеци како да користе видео техологију
26. 10. 2020. у 20:43
ЈОРГАНЏИЈЕ БОЉЕ НА СТРАНИ НЕГО КОД КУЋЕ: Бетис редовно постиже голове у Купу Краља
АТЛЕТИКО гостује Бетису учетвртфиналу Купа краља.
05. 02. 2026. у 07:05
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)