НАЈСКУПЉЕ ПЛАЋЕНИ АДМИНИСТРАТОР ДРУШТВЕНИХ МРЕЖА: Месут Озил не игра, ово је његов нови посао у Арсеналу!
Месута Озила нећемо гледати макар до краја године на фудбалском терену, али нам је показао да поседује и друге таленте.
Фото: ЕПА
Микел Артета је Немца изоставио из тима за Лигу Европе, потом и Премијер Лигу, а свој вишак времена искористио је да забави навијаче Арсенала.
Озил је решио да прати свој тим у наступу првог кола ЛЕ, "тобџије" су после преокрета савладале Рапид са 2:1 а Озил је цео меч испратио на свом Твитер профилу.
Креативац је решио да "оправда" својих 350 хиљада фунти недељно и можемо рећи да се добро снашао.
Додуше, омашио је прогнозу, Месут је веровао да ће Арсенал победити са 4:1, али успео је и да "боцне" некадашњег саиграча, Петра Чеха.
Искусни Чех је регистрован за утакмице Челсија, видећемо да ли ће Лампард морати да га враћа из фотеље на терен.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ОЗИЛ ЕМОТИВНОМ ПОРУКОМ: Волећу Арсенал, надао сам се да је обострано...
21. 10. 2020. у 14:45
ВЕЧИТИ ФУДБАЛСКИ РИВАЛИ: Кристијано Роналдо ће вечно памтити ове речи Лионела Месија
23. 10. 2020. у 14:41
ТРАГЕДИЈА ПОГОДИЛА ПАРИЗ, МБАПЕ У СУЗАМА: Нека ти бог подари пут до неба анђеле мој!
23. 10. 2020. у 13:27
СЛУЧАЈ ЈОВИЋ: Нападач одбио да уплати новац у хуманитарне сврхе у замену за одлагање кривичног поступка!
23. 10. 2020. у 11:48 >> 11:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)