ИВАНОВИЋ ОПЕТ СТАРТЕР У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Бане играо у ремију ВБА, умало да се упише у стрелце
ФУДБАЛЕРИ Вест Бромвич Албиона и Барнлија ремизирали су без голова у уткамици 5. кола Премијер лиге, а прилику да заигра од старта добио је Бранислав Ивановић.
Фото: EPA-EFE/Tim Keeton / POOL
Славен Билић је од старта указао шансу нашем играчу. Овај му је одговрио добром игром. ВБА је у прве четири утакмице примио чак 14 голова, али сада је мрежа Сема Џонстона остала нетакнута.
Могао је Ивановић да буде херој свог тима. У 58. минуту је пропустио добру прилику. Нашао се на правом месту после једног одбитка, шутирао је јако, али је један играч гостујућег тима блокирао његов покушај.
У наставку акције је имао опет шансу, био је ближи голу, но опет није имао среће.
После ове утакмице ВБА има два бода, док је Барнли освојио први бод у Премијер лиги.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЛИВЕРПУЛУ СЕ ОВО НЕЋЕ СВИДЕТИ: Пикфорд прошао без казне због повреде Ван Дајка
19. 10. 2020. у 15:42
МИТРОВИЋ ТРАГИЧАР: Србин промашио пенал, Фулам у финишу меча испустио победу (ВИДЕО)
18. 10. 2020. у 16:11
КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима
Највећи дерби шпанског фудбала игра се у недељу увече на "Камп Ноу", где ће од 21.00 Барселонa дочекати Реал Мадрид у мечу који би Каталонцима и математички могао да донесе нову титулу шампиона Шпаније.
10. 05. 2026. у 07:20
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)