МИТРОВИЋ ТРАГИЧАР: Србин промашио пенал, Фулам у финишу меча испустио победу (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Фулама освојили су први бод у Премијер лиги ове сезоне, пошто су ремизирали против Шефилд јунајтеда у гостима са 1:1 у 5. колу, а тргичар сусрета је био Александар Митровић.
Александар Митровић Фото ЕПА
Репрезентативац Србије није искористио пенал у 57. минуту. Лопта је приликом ударца закачила пречку и отишла преко гола.
"Котиџери" су ипак успели да поведу у 77. минуту а Лукман је био стрелац. Ипак, у 85. минуту домаћи су преко Шарпа који је искористио једанаестерац поравнали и избегли пораз.
И једнима и другима је ово био први пут у новој сезони Премијер лиге.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)