ЗВАНИЧНО: Обрадовић поптисао једногодишњи уговор са Партизаном
ИВАН Обрадовић је потписао једногодишњи уговор са Партизаном.

Иван Обрадовић (лево) Фото ЕПА
Рођени Обреновчанин тренираао је са Телеоптиком и после силних разговора ипак одлучио да се врати у Хумску.
Подсетимо, од 2009. године и одласка с Топчидерског брда играо је за Сарагосу (до 2013), Мехелен (2014-2015), Андерлехт (2015-2019) и Легију из Варшаве (2019/20).
Нема сумње, Александар Станојевић ће доласком Ивана Обрадовића при одабиру стартног левог бека тек имати слатке муке, с обзиром на староседеоце: Слободана Урошевића и Рајка Брежанчића.
Препоручујемо

ОБРАДОВИЋ СЕ НЕ ВРАЋА У ХУМСКУ: Партизан и искусни бек ипак без договора
14. 09. 2020. у 21:16

ПАРТИЗАНОВ ТИНЕЈЏЕР НАПУНИО 18 ГОДИНА: Има једну жељу која ће одушевити Гробаре!
02. 10. 2020. у 18:04

ВЛАХОВИЋ ЈЕ ПОЧЕО ДА ТРЕНИРА, АЛИ: Српски ас би могао бити један од битних играча Јувеа који пропуштају дерби са Болоњом
ЈУВЕНТУС мучи велики број изостанака пред изузетно битан меча са Болоњом који се игра вечерас на "Ренато Дал'Ари" од 20.45.
04. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)