СРЕЋА ПОГЛЕДАЛА ХРВАТЕ: Овако је Ријека дошла до групне фазе Лиге Европе (ВИДЕО)
ТЕШКО је описати оно што се догодило у Копенхагену, цела акција изгледала је као јефтинија верзија Бени Хила, а не фудбалски меч.
ФОТО: ЕПА
Срећа и невероватан сплет околности донели су Ријеци пласман у Лигу Европе. Хрвати су у плеј-офу избацили фаворизовани Копенхаген.
Играо се 20. минут, пошли су Данци напред, хрватски фудбалери пресекли су пас, уз чини се оштар фаул над једним од играча Ријеке.
Ипак, наставила се игра. Повукао је Сандро Куленовић контру Ријеке. У том моменту на земљи је завршио играч Копенхагена, преко њега је пао Нелсон.
Куленовић је шутирао, лопта је погодила пречку, а Петер Анкерсен је био жртва околности, погодила га је лопта, која је потом завршила у мрежи, заједно са Анкерсеном.
Погледајте и сами шта се све догодило:
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)