ТОТЕНХЕМ СЛАВИО ПОСЛЕ ПЕНАЛА У ЛИГА КУПУ: Нови неуспех Челсија, погодио Вернер (ВИДЕО)

ФУДБАЛЕРИ Тотенхема победили су Челси са 2:1 након бољег извођења пенала у осмини финала Лига купа.

ТОТЕНХЕМ СЛАВИО ПОСЛЕ ПЕНАЛА У ЛИГА КУПУ: Нови неуспех Челсија, погодио Вернер (ВИДЕО)

Фото: EPA-EFE/ Matt Dunham / POOL

Оставио је Жозе Мурињо на клупи на почетку меча Харија Кејна и Лукаса Моуру, док није могао због повреде да рачуна на Сона-Хеунга Мина.

Ни то није било довољно екипи Френка Лампарда да савлада "певце".

Повео је Челси у 19. минуту, а дебитантски гол за клуб са "Стамфорд Бриџа" постигао je Тимо Вернер.

Деловало је да ће Цезар Аспиликуета и другови да се домогну четвртфинала, али тако нису мислили Серхио Регуилон и Ерик Ламела. Шпанац је дебитовао за Тотенхем и одмах уписао асистенцију, а у улози егзекутора се нашао Аргентинац у 83. минуту.

До краја уткамице није било промене резултата, па су пенали одлучили победника.

Сви играчи "певаца" који су шутирали су били прецизни, док је у петој серији за Челси шут са 11 метара промашио Мејсон Маунт.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ