БЕЗ ПОБЕДНИКА У РИМУ: Јувентус са играчем мање дошао до бода (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Роме и Јувентуса одиграли су нерешено 2:2 у Риму у 2. колу Серије А.
Фото: EPA-EFE/FEDERICO PROIETTI
Сјајан меч виђен је на "Олимпику". Шампион Италије је успео да остане не поражен иако је од 62. минута играо са играчем мање, пошто је искључен Адријан Рабио.
Домаћи су први стигли до предности. Играо се 31. минут када је Џордан Верету погодио са беле тачке. Истом мером је узвратио Кристијано Роландо у 44. минуту.
Када је деловало да ће то бити резултат првог дела сусрета, да тако не буде побринуо се поново Верету. Одличну контру су извели играчи Роме. Лопту је по левој страни вукао Хенрик Мхитаријан, додао ју је до Француза и овоме није било тешко да по други савлада Војчеха Шчесног.
Када је "вучица" остала бројчано јача на терену деловало је да ће задржати стечену предност. Ипак, тако није мислио Роналдо.
Португалац је у 69. минуту други пут изједначио резултат. Центрирао је Данило са десне стране, а фантастични Кристијано је невероватно скочио и главом затресао мрежу ривала.
Јувентус је до краја успео да сачува гол и однесе бод за Торино.
После ове утакмице "стара дама" има четири бода, док је Рома стигла до првог.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЛУДИЛО НА "ЂУЗЕПЕ МЕАЦИ": Интер и Фиорентина бројали до седам "Неро-азурима" победа у завршници!
26. 09. 2020. у 23:34 >> 23:39
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)