ЗИДАН СЕ СВАЂАО ЗБОГ ЈОВИЋА: Лука већ има нови клуб?
21. 09. 2020. у 10:14
БУРАН дан имали су јуче у Реал Мадриду.
Најновије из рубрике
СКАНДАЛ ТРЕСЕ СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Капитен Ирана оптужио ФИФА: Инфантино нас је оставио на цедилу
КАПИТЕН Ирана Мехди Тареми жестоко је ударио по ФИФА након ремија са Египтом (1:1).
27. 06. 2026. у 13:38
ДАЛИЋ ЗАГРМЕО: Селектор Хрватске поручио ово пред меч одлуке
Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић изјавио је данас пред утакмицу трећег кола Светског првенства да његова екипа није била на свом нивоу у досадашњем делу такмчења, као и да очекује да ће против Гане одиграти боље.
27. 06. 2026. у 13:06 >> 13:16
ЈОКИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Саиграч му "пљачка" Денвер
Кошаркаш Денвер Нагетса Пејтон Вотсон (23), требао би да продужи уговор са екипом из Колорада, али он тражи невероватних 30.000.000 долара по сезони.
27. 06. 2026. у 12:22
АМЕРИКАНАЦ ПОБЕСНЕО! Мајк Џејмс тужи Барселону јер не жели да га доведе!?
МАЈК Џејмс важи за једног од најбољих кошаркаша у Евролиги, а сада је подигао прашину из сасвим других разлога.
27. 06. 2026. у 11:47
ЛАЗАРУ НА ДАР: Примач Србије, који се данас жени, момачко вече памтиће по победи над одбојкашима Кубе у Лиги нација
Лазару на дар. Мариновић, који у суботу стиже у Београд на своју свадбу, момачко вече памтиће по својој сјајној партији и победи над одбојкашима Кубе (3:1 – 25:20, 13:25, 25:23, 25:22) на турниру Лиге нација у Орлеану. „Орлови“ се у суботу (20.30) састају са Француском, а у недељу (20.30) са САД.
27. 06. 2026. у 11:23
Beki
21.09.2020. 10:40
Jovic nema sanse da igra kod Zidana jer on podrzava svog zemljaka Benzemu 100% i kad igra slabo Benzema, Jovic dobije 2-3 minuta na kraju utakmice ili nista, da Zidan racuna na Jovica igrao bi barem 20-30 minuta svaku drugu utakmicu kao sto je Benzema igrao najmanje pola utakmice dok je bio Ronaldo u Realu. Zidan je svestan kada bi dao Jovicu vecu minutazu on bi potisnuo Benzemu a on to nece jer maksimalno podrzava svog zemljaka.Benzema ce igrati celu utakmicu dok je Zidan trener Reala jedino ga povreda moze udaljiti sa terena.
Miodrag
21.09.2020. 12:47
@Beki - Jovic ne igra zato sto nema kvalitet za real madrid i da svih prvih 11 ode iz reala on opet nwbi igrao, decko ima kvalitet za nasu ligu ali za bilo koju jace jednostavno nema. Treba da bude sretan, uzeo je pare od reala na srecu i to mu je najveci domet u karijeri( onih 5 min. u igri) . Na njegovusrecu ima ugovorna 5 godina i ako ga real ne proda za 10-12 miliona ostace jos koju godinu tamo. Na kraju krajeva bravo za njega- uzeo pare i sacuvao tijelo.
Milos
21.09.2020. 12:48
@Beki - Jovic nema sanse da igra zato sto nema znanja za Real!