БОАЋИ ОД СВИЛЕ: Нападач Звезде се повредио у 4. минуту, па добио жути картон на клупи
ПОНОВО исти проблем за Дејана Станковића. Звездин тренер уврстио је Ричмонда Боаћија у стартну поставу за гостовање Чукаричком, али је нападач из Гане издржао само неколико минута на терену.
Фото: Н. Парауши
Током непуна четири минута он је осетио бол у мишићу при једном доскоку, па се окренуо ка клупи и било је јасно да Станковић морати да га извади из игре.
Звездин тренер се ухватио за главу, док се тешко мирио са тиме да Боаћи опет мора на паузу и да га је још једном изгубио.
Приликом изласка из игре Боаћи је из беса шутнуо флашицу са водом која је упала на терен, а коју је на клупу црвено-белих вратио један од Звездиних економа.
Судија Лукић је прекинуо игру и Боаћију због овог потеза показао жути картон.
Овај потез Боаћија доста подесћа на онај у Новом Саду када је Саво Милошевић, видно револтиран судијским одлукама, флашицу са водом убацио на терен.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
26. 03. 2026. у 06:59
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)