"ОРЛИЋИ" БЕЗ ЕП: Бугарска победила Србију у Горњем Милановцу
08. 09. 2020. у 22:16
МЛАДА фудбалска репрезентација Србије остала је без шансе да се пласира на Европско првенство.
Повезане вести
НИЈЕ МОГЛО БОЉЕ: Пауновић добио појачање из Манчестер јунајтеда
ВЕЉКО Пауновић је званично овог уторка почео са радом у Редингу, али то није све, добио је и велико појачање.
08. 09. 2020. у 19:52
ЛУКА И СОФИЈА ДОБИЛИ СИНА: Погледајте прву фотографију из породилишта (ФОТО)
РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ Србије и нападач Реал Мадрида Лука Јовић данас је поново постао отац.
08. 09. 2020. у 18:48 >> 18:50
Најновије из рубрике
ПОЧИЊЕ НОВА ЕРА АСВЕЛА: Тони Паркер сео на клупу францсуког клуба!
НОВА ера Асвела је кренула. Легендарни француски кошаркаш, Тони Паркер, одлучио је да се из председничке фотеље спусти на клупу.
27. 06. 2026. у 20:11
СЕЛЕКТОР ЈАПАНА ВЕРУЈЕ У ЧУДО: Бразил је један од најбољих тимова, али имамо шансу да победимо
СЕЛЕКТОР Јапана Хаџиме Моријасу рекао је да је Бразил један од најбољих тимова на свету, али је додао и да његова екипа има шансу да победи петоструке прваке планете.
27. 06. 2026. у 19:14
ЂОКОВИЋ ПРЕД ВИМБЛДОН: Много сам боље припремљен него за Ролан Гарос
НОВАК Ђоковић је спреман за Вимблдон. Србин је истакао шта очекује од наступа на трећем гренд слему.
27. 06. 2026. у 18:47
"САН ЈЕ ПОСТАО СТАВРНОСТ": Душан Алимпијевић одушевељен због уласка Бешикташа у Евролигу
ДУГО је сањао и коначно је постало јава. Душан Алимпијевић ће као тренер предводити Бешикташ у Евролиги. Није могао да сакрије задовљоство због тога селектор Србије.
27. 06. 2026. у 18:03
ОЗБИЉАН УДАРАЦ ЗА АУСТРАЛИЈУ: Двојица играча завршила Светско првенство
ФУДБАЛЕРИ Аустралије Џејкоб Италијано и Метју Леки завршили су учешће на Мундијалу због повреда, саопштио је Фудбалски савез Аустралије.
27. 06. 2026. у 17:33
Bata
08.09.2020. 22:43
Ma vazno je da zvezda sve redom bedi i da je prvak vec sad.
Zoran Petrovič
08.09.2020. 23:39
Videlo se jasno koliko spor fudbal mi igramo.. To veze nema sa kvalitetom o kome svi pričaju. To je malo bolji amaterizam , a mi i naš fudbal smo ( hteli to priznati ili ne ) pali u 3 klasu . A posto promene u radu nisu ni na vidiku , pascemo i u 4 klasu.. To su n.p Kipar Azarbajđan , Kazahstan i Litvanija. A i zvezda nece proči sa Omonijom .. Mi ovde ogranicenom narodu prodajemo priče kako smo.jaki.. A istina je da nas i slabi prizeljkuju jer i oni vide da smo smešni.
Dragan Bgd
09.09.2020. 12:48
@Zoran Petrovič - Ali zato zvezda ne sme da izgubi, jedinstven tim na planeti. Sve ostalo nije bitno.