КОЛУМБИЈАЦ НА ОСТРВУ: Џејмс Родригез у Евертону - трећи пут код Анћелотија

КОЛУМБИЈСКИ фудбалер Џејмс Родригез напустио је Реал и постао члан Евертона у трансферу вредном 25 милиона евра, саопштио је енгелски премијерлигаш.

КОЛУМБИЈАЦ НА ОСТРВУ: Џејмс Родригез у Евертону - трећи пут код Анћелотија

Фото: EPA-EFE/Emilio Naranjo

Реал је на Родригезу "изгубио" 50 милиона, јер је Колумбијац плаћен Монаку 75 милиона евра.


Он ће на "Гудисону" трећи пут у каријери сарађивати са италијанским тренером Карлом Анћелотијем - претходно су били заједно у Реалу и Бајерну.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара