КОЛУМБИЈАЦ НА ОСТРВУ: Џејмс Родригез у Евертону - трећи пут код Анћелотија
КОЛУМБИЈСКИ фудбалер Џејмс Родригез напустио је Реал и постао члан Евертона у трансферу вредном 25 милиона евра, саопштио је енгелски премијерлигаш.
Фото: EPA-EFE/Emilio Naranjo
Реал је на Родригезу "изгубио" 50 милиона, јер је Колумбијац плаћен Монаку 75 милиона евра.
Он ће на "Гудисону" трећи пут у каријери сарађивати са италијанским тренером Карлом Анћелотијем - претходно су били заједно у Реалу и Бајерну.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
АНЋЕЛОТИЈУ СЕ ИСПУНИЛА ЖЕЉА: Евертон представио велико појачање, стигао Бразилац!
05. 09. 2020. у 13:39 >> 13:42
НА ПРАГУ УЈЕДИЊЕЊА: Хамес Родригез спаковао кофере, следи селидба у Премијер лигу!?
01. 09. 2020. у 21:26 >> 21:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОЛУМБИЈА И ПОРТУГАЛ "РАЗОЧАРАЛИ": Јужноамериканци завршили први у групи, Роналдо и екипа иду на Хрвате!
Фудбалери Португала и Колумбије ремизирали су 0:0 у оквиру 3. кола групне фазе.
28. 06. 2026. у 03:30 >> 01:26
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (1)