"ОРЛИЋИ" СВЕ ДАЉЕ ОД ЕП: Реми као пораз у Летонији

ШАНСЕ да се "орлићи" домогну Европског првенства сада су само теоретске.

ОРЛИЋИ СВЕ ДАЉЕ ОД ЕП: Реми као пораз у Летонији

Фото: ФСС

Јуниорска репрезентација Србије освојила је мршав бод на гостовању у Летонији, где се против аутсајдера очекивао читав плен - 2:2 (0:2).

Изабраници Илије Столице очајно су почели утакмицу, домаћин је головима Лиепе у 7. и Регзе у 16. дошао до велике предности.

Наши су се тргли у другом полувремену, Машовић у 50. и Аџић у 66. из пенала су донели изједначење, али нису успели до краја да дођу до преокрета.

Србија је и даље четврта на табели, даље иду прве две екипе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара