ТРЕЋИ БРАЗИЛАЦ У АРСЕНАЛУ: Навијачима га представили земљаци
ДИЛЕМЕ више нема. Арсенал је потврдио да је доскорашњи фудбалер Лила Габријел Магаљеш постао "тобџија".
Фото: EPA-EFE/ ANA ESCOBAR
Како су потврдили бројни медији клуб из Лондона је француској екипи платио око 30 милиона евра за 22-годишњег Бразилца, који је блистао у дресу Лила.
Он је био велика жеља Микела Арете, посебно што екипу са "Емирејтса" напуштају Роб Холдинг и Шкодран Мустафи.
Магаљеш је трећи Бразилац у екипи, после Давида Луиза и Вилијана. Управо су га њих двојица представили навијачима у посебном видео позиву, којим се Арсенал похвалио путем Твитера.
Млади штопер је са "тобџијама" потписао уговор до 2025. године и нема сумње да је лондонски клуб добио велико појачање.
Артета ће сада имати два Бразилца на позицији централних бекова.
Препоручујемо
ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-А ПОНОВО ПИШУ КЛУПСКУ ИСТОРИЈУ: Са Стеауом у Сенти
01. 09. 2020. у 17:24 >> 17:40
СТЕФАН ЂОРЂЕВИЋ: За добробит српског фудбала надам се да ће сви наши клубови проћи дaље!
01. 09. 2020. у 17:04
МИЛОШЕВИЋ: Ружно је оно што сам урадио у Новом Саду, никад више нећу радити овде
01. 09. 2020. у 16:30
ЈОРГАНЏИЈЕ У ПРОБЛЕМУ: Осасуна жели да искористи кризу Атлетика
ПОСЛЕДЊИ меч данашњег програма Ла лиге биће одигран на "Садару" где ће Осасуна угостити Атлетико Мадрид (21.15).
12. 05. 2026. у 07:00
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)