СУДАР БИВШИХ ИГРАЧА ПАРТИЗАНА У ЧЕМПИОНШИПУ: Станојевић преузима Рединг?
БИВШИ тренер Партизана Александар Станојевић би каријеру могао да настави у енглеском Чемпионшипу.

ФОТО: АП
Како наводе локални медији за његове услуге је заинтересован Рединг. Контакт између две стране је успостављен и српски стручњак би могао да буде именован за новог тренера овог клуба до краја недеље.
Екипу Рединга са клупе тренунто предводи Марк Бовен, али би он требало да буде пребачен на место дирекотра клуба. Станојевић је тренутно без ангажмана, од када је прошлог лета напустио кинески Пекинг Рене.
Он је до сада у тренерској каријери радио у Ал Кадисији, ПАОК-у, Пекинг Гуану, Далијен Ербину, Макабију из Хаифе и Партизану.
Са црно-белима је освојио две титуле првака Србије, један Куп, а играо је и групну фазу Лиге шампиона.
Занимљиво је то да ће Станојевић уколико постигне договор са Редингом бити ривал некадашњем саиграчу из играчких дана у Партизану - Владимиру Ивићу, који је овог лета сео на клупу Вотфорда.
(Б92)
Препоручујемо

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
04. 08. 2025. у 20:00

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)