НАВИЈАЧИ ТЕСТИРАЈТЕ СЕ: Забринутост у Француској због прославе победе ПСЖ-а

Часлав Вуковић

19. 08. 2020. у 18:39

ПОСЛЕ великог славља навијача Пари Сен Жермена услед пласмана у финале Лиге шампиона и Француској су забринути због могућег пораста заражених вирусом корона.

НАВИЈАЧИ ТЕСТИРАЈТЕ СЕ: Забринутост у Француској због прославе победе ПСЖ-а

Фото: EPA-EFE/IAN LANGSDON

Слике навијача који се без маски радују, грле, љубе и певају на улицама Париза, изазвале су аларм код санитарних власти. Генерална дирекција за здравље је зато у среду упутила поруку свима који су учествовали на овој прослави око стадиона "Парк принчева" и на Јелисејским пољима, да се тестирају у року од пет до седам дана.

Истовремено, саветовано им је да се за време док траје инкубација, не виђају са својим најближима који су старије доби.

Министарка спорта Роксана Марасинеану је обећала да ће се читавом проблему посветити већа пажња у финалу. Многи се, међутим питају ко ће бити у стању да заустави можда и 100.000 навијача у намери да прославе прву титулу Лиге шампиона, уколико до тога дође.

Подсетимо, ПСЖ ће у финалу играти против бољег из дуела Бајерн - Лион, тај меч се игра вечерас од 21 сат у Лисабону.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (0)

ИЗБАЦИТЕ ЈЕ НАПОЉЕ! Како је изгледао први сукоб Шешеља са блокадерима: Све завршено за трен ока (ВИДЕО)