ЕКИПА СА ГИБРАЛТАРА ДОЖИВЕЛА ПОРАЗ ПОСЛЕ 397 ДАНА: Честитамо Црвеној звезди

ФК Европа са Гибралтара је високо уздигнутог чела напустила Маракану, после убедљивог пораза од Црвене звезде у квалификационом мечу Лиге шампиона (5:0).

ЕКИПА СА ГИБРАЛТАРА ДОЖИВЕЛА ПОРАЗ ПОСЛЕ 397 ДАНА: Честитамо Црвеној звезди

фото: М. Вукадиновић

Ова екипа нема чега да се стиди или за чеме да жали и то је објаснила одмах после меча на друштвреним мрежама.

Европа је доживела пораз после више од годину дана.

- Прошло је 397 дана и ми смо коначно изгубили, и то од никог другог до европског шампиона. Честитке Црвеној звезди на проласку у наредну рунду - написано је са званичног Твитер налога ФК Европа, на енглеском језику.

Међу речима нашла се и једна на српском језику: "Честитам!".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (2)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?