СИНИША МАЛИ СА ГРАЂАНИМА НОСИ ЗАСТАВУ: Тробојка поносно креће улицама Београда (ФОТО)
27. 06. 2026. у 16:23
27. 06. 2026. у 16:23
27. 06. 2026. у 00:19 >> 16:20
27. 06. 2026. у 16:02
27. 06. 2026. у 15:35 >> 15:55
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
Ili
17.08.2020. 19:28
Svaka cast sretno,puno Zdravlja.A sad se malo Uozbilji daj bre ne sramoti nas ,jer si svestan gde ti igras i sta se od tebe ocekuje,ima da ores na terenu jer jos nisi Rolando,mora i tvoja buduca isto to da shvati.Do sada su Srbi osim Perice Ognjenovica,ostavili jako dobar utisak ,a ti daj pozuri da to ucinis.
MilanP74
17.08.2020. 20:31
Драги ми је, честитам... Настави даље шампионски...!!!