ЗВАНИЧНО: Вотфорд промовисао Ивића
СРПСКИ фудбалски тренер Владимир Илић од данас је и званични нови тренер Вотфорда, потврдио је тај клуб.
Фото: FC Watford
Ивић је на клупи Вотфорда заменио Најџела Пирсона, који је отпуштен пред крај сезоне, у којој је тај клуб испао из Премијер лиге.
Српски тренер је са Вотфордом потписао једногодишњи уговор, с опцијом продужетка сарадње на још годину дана.
- Пре свега, од почетка имам велика очекивања прво од себе и од мог стручног штаба. Први пут радим у Енглеској и мораћу што пре да се адаптирам, да учиним најбоље за клуб - рекао је 43-годишњи Ивић за сајт Вотфорда.
Ивић је четврти тренер Вотфорда за мање од 12 месеци.
Владимир Ивић није имао клуб од одласка из Макабија из Тел Авива, са којим је два пута узастопно био шампион Израела. Тренерску каријеру почео је у ПАОK-у са којим је освојио Kуп Грчке.
Нова сезона у Чемпионшипу почиње 12. септембра.
Препоручујемо
"ТИ СИ РУСКИЊА, ЗА ТЕБЕ НЕ МОЖЕ"! Спортски свет занемео пред вестима из Милана
06. 04. 2026. у 14:08
ИНТЕР БЕЖИ, А ОНИ СЕ БОРЕ: Наполи и Милан јуре заостатак за водећим "нероазурима"
САМО бод раздваја Наполи и Милан пред њихов обрачун овог понедељка на "Дијего Армандо Марадони". Оба тима још гаје наду за Скудето, али пораз би им готово сигурно затворио врата титуле, поготово након синоћег тријумфа Интера над Ромом.
06. 04. 2026. у 09:30
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)