ЕМОТИВНИ ДЕКИ ПЛАЧЕ ЗБОГ “БАКУЛЕ”: Све пршти од емоција на “Маракани” (ВИДЕО)
ЈЕДАН од миљеника навијача Црвене звезде, Бранко Јовичић одлази из клуба, иде пут Русије, а тужно је било на опроштају.
Фото: М.Вукадиновић
Плакао је Звездин “пит бул”, али није био једини. Наиме, и тренер шампиона Србије Дејан Станковић такође није могао да задржи сузе.
Њих двојица су се дуго грлила, а онда је Станковић стао пред камере ТВ Арена и са сузама у очима емотивно говорио о Јовичићу.
– Када један овакав момак напусти клуб, то је емотивно. Ја овакво срце, оваку љубав према клубу и саиграчима нисам видео код никога. Желим му пуно среће, а врата Црвене звезде су Бакули увек отворена – рекао је Дејан Станковић.
Бранко Јовичић је потписао уговор на три године са Уралом. Заслужио је велики борац у копачкама да му се изађе у сусрет и прихвати минимална понуду, пошто је пре годину дана пред селидбу у Ним против Хелсинкија имао тешку повреду колена и паузу дужу од шест месеци.
Препоручујемо
НИСУ ЗАБОРАВИЛИ ЛЕГЕНДУ: Навијачи Звезде се опростили од Владице Поповића
14. 08. 2020. у 19:07
ПАВКОВ НА ИЗЛАЗНИМ ВРАТИМА: За Звездиног нападача се интересују из Азербејџана
14. 08. 2020. у 20:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОЛУМБИЈА И ПОРТУГАЛ "РАЗОЧАРАЛИ": Јужноамериканци завршили први у групи, Роналдо и екипа иду на Хрвате!
Фудбалери Португала и Колумбије ремизирали су 0:0 у оквиру 3. кола групне фазе.
28. 06. 2026. у 03:30 >> 01:26
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (4)