ПАО ДОГОВОР: Милан дао Ибри богатство за останак на "Сан Сиру"
ЧУВЕНИ шведски фудбалер Златан Ибрахимовић остаће у Милану наредне сезоне за гарантовану плату од шест милиона евра, преноси "Газета дело спорт".
Фото: EPA-EFE/MATTEO BAZZI
Ибрахимовић, који ће 3. октобра напунити 39 година, имаће и одређене бонусе - 500.000 за освајање Лиге Европе, 500.000 за пласман у Лигу шампиона, као и новчани додатак за број голова.
Ибрахимовић је у јануару започео други мандат у Милану, након што је завршио америчку епизоду у ЛА Галаксију.
На 18 утакмица у Серији А постигао је 10 голова и још један на две утакмице у Kупу Италије.
Препоручујемо
СВЕТЛО НА КРАЈУ ТУНЕЛА: Тотенхему би победа била велики корак ка опстанку у елити
ПРОБУЂЕНИ "певци" су у прави час пронашли форму и трећу узастопну премијерлигашку победу тражиће против Лидса којег ће угостити у последњој утакмици 36. кола најјаче фудбалске лиге света.
11. 05. 2026. у 08:29
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)