ПРИМЕРА У СТРАХУ: После Атлетика, двојица фудбалера Валенсије позитивна на вирус корона
ДВОЈИЦА фудбалера Валенсије позитивна су на вирус корона, објавио је данас шпански клуб.
Фото: Depositphotos
Није наведено о којим фудбалерима је реч. Они су код куће у изолацији.
Пре неколико дана је Атлетико Мадрид објавио да су играчи тог клуба Шиме Врсаљко и Анхел Kореа позитивни на корона вирус.
Почетак нове сезоне шпанског првенства планиран је за 12. септембар.
Препоручујемо
СТОП НАВИЈАЧИМА: Немачки доктори једногласни - трибине стадиона остају затворене
11. 08. 2020. у 10:42
УЕФА СА ЗЕБЊОМ ЧЕКА ВЕСТИ ИЗ МАДРИДА: Два члана Атлетикове експедиције позитивна на вирус корона
10. 08. 2020. у 08:32 >> 08:47
САД ЈЕ И ЗВАНИЧНО: Атлетико открио ко је зарежен короном и какви су даљи планови
10. 08. 2020. у 15:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КОЛУМБИЈА И ПОРТУГАЛ "РАЗОЧАРАЛИ": Јужноамериканци завршили први у групи, Роналдо и екипа иду на Хрвате!
Фудбалери Португала и Колумбије ремизирали су 0:0 у оквиру 3. кола групне фазе.
28. 06. 2026. у 03:30 >> 01:26
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)