ДЕСНИ БЕК СЕ ВРАТИО У ПАРТИЗАН: Пешукићу истекла позајмица у Будућности

ПОСЛЕ уводних утакмица у новој сезони, Партизан је у потрази за решењем на позицији десног бека.

ДЕСНИ БЕК СЕ ВРАТИО У ПАРТИЗАН: Пешукићу истекла позајмица у Будућности

Фото: М.Вукадиновић

Немања Милетић је показао одређене слабости на тој позицији, а против Јавора би требало да ту заигра Александар Лутовац.

Ипак, док се тражи најбоља опција, у Хумску се вратио играч коме је то место у одбрани примарна позиција – Периша Пешукић.

Црногорски фудбалер је прошлог лета дошао у Партизан, али је врло брзо послат на позајмицу у подгоричку Будућност.

Та позајмица је истекла и он се вратио у црно-бели табор, те прикључио тренинзима екипе Сава Милошевића.

Ипак, ни тада, а ни сада струка не рачуна на Пешукића, па његов повратак неће решити горуће питање стартног десног бека

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!