ЗВАНИЧНО: Денис Стојковић потписао за Партизан
ФУДБАЛСКИ клуб Партизан потписао је данас четворогодишњи уговор са младим везним играчем Денисом Стојковићем.

Фото: ФК Партизан
"Мислим да никада са већим нестрпљењем нисам очекивао 3, односно 4. август. 3. август је дан мог рођења и корак до остварења моје жеље, потписивања уговора за Партизан", рекао је Стојковић за сајт клуба.
Стојковић је прошао фудбалску школу Јувентуса, потом и Торина, али и Челсија, ЛАСК-а и љубљанске Олимпије, одакле је дошао као слободан играч.
Овај 18-годишњак Партизаном је тренирао од марта.
"За себе могу да кажем да се већ осећам као староседелац, јер сам овде већ шест месеци где сам се сасвим уклопио у екипу", навео је Денис Стојковић.
Захвалио је генералном директору клуба Милошу Вазури, тренеру Сави Милошевићу, као и саиграчима који су му помагали.

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!
ЧЕКАЛИ су и навијачи и челници Црвене звезде да Душан Тадић обуче црвено-бели дрес. Сад је цела ова прича добила коначан епилог.
05. 08. 2025. у 16:35

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)