РОЂЕНДАНСКИ ИНТЕРВЈУ; Матић: Желим титулу са Јунајтедом, морамо да се боримо

Марко Паунић
Марко Паунић

01. 08. 2020. у 13:36

МОРАМО да се боримо до краја, не смемо да дозволимо да неко, као Ливерпул ове године, освоји титулу 10 кола пре краја, изјавио је српски фудбалер Немања Матић, члан Манчестер Јунајтеда.

РОЂЕНДАНСКИ ИНТЕРВЈУ; Матић: Желим титулу са Јунајтедом, морамо да се боримо

Фото АП

- Волео бих да освојим титулу са Јунајтедом. Мислим да овакав клуб увек мора да се бори за шампионски трофеј", изјавио је Матић у рођенданском интервјуу за магазин "Инсиде Унитед", пошто је данас напунио 32 године.


Матић је два пута освајао Премијер лигу са Челсијем, био је шампион и са Бенфиком, има Куп Словачке са Кошицама, док у Јунајтеду, за три године у клубу, није освојио ниједан трофеј.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.

10. 01. 2026. у 15:43

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства