РУСКИ НОВИНАР НАЈАВИО БОМБУ: Бане разбио пехар и долази у Звезду
БРАНИСЛАВ Ивановић освојио је Куп Русије са Зенитом, чиме је комплетирао сезону јер је с клубом узео и титулу.
Фото: EPA-EFE/ANATOLY MALTSEV
Сада се чини да је дошло време за растанак, у свлачионици је било опраштања од Банета, а свему је претходио комичан моменат на терену.
Банету је испао из руку кристални пехар и поклопац се разбио у парампарчад, па су се Дзјуба и екипа хватали за главу, али је на крају мало ко замерио капитену.
Руски новинар Тимур Валејев већ је најавио долазак Ивановића у Црвену звезду, потпуно је уверен да ће до тога доћи.
Било је прича да ће Ивановић сигурно остати у Зенити, али како до договора није дошло, можда се шампиону Србије отварају врата за капитално појачање.
Ивановић је у Русији показао да може да игра на врхунском нивоу и да је спреман за највеће изазове.
Сергеј Семак је после утакмице рекао да неће бити продужетка уговора са 36-годишњим фудбалером, није пристао на услове Зенита, а већ је најављен и долазак Дејана Ловрена.
Препоручујемо
СРБИ ОДЛИЧНИ У ИНОСТРАНСТВУ: Ивановић у тиму године, Коларов шаље “пројектиле”
23. 07. 2020. у 21:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)