СЈАЈАН СТАВ ТРЕНЕРА АТАЛАНТЕ: Надам се да ће Мбапе да се опорави и да игра против нас у ЛШ, не желим победу због несреће другог тима

ШЕФ стручног штаба италијанског тима се нада опоравку звезде Парижана.

СЈАЈАН СТАВ ТРЕНЕРА АТАЛАНТЕ: Надам се да ће Мбапе да се опорави и да игра против нас у ЛШ, не желим победу због несреће другог тима

Фото: EPA-EFE/YOAN VALAT

Тренер фудбалера Аталанте Ђанпјеро Гасперини изјавио је да би волео да повреда Килијана Мбапеа није озбиљније природе и да млади Француз игра против италијанског тима у четвртфиналу Лиге шампиона.

- Жао ми је Мбапеа, он је одличан момак, надам се да није ништа озбиљно. Не желимо да победимо због несреће друге екипе. Уосталом, ако победиш против таквих играча, онда твој резултат вреди још више - рекао је Гасперини за Скајспорт Италија.

Аталанта је синоћ у Серији А ремизирала против Милана 1:1, а ПСЖ је освојио Куп Француске победом против Сент Етјена 1:0, али је остао горак укус због повреде Мбапеа.

Колико ће млади фудбалер паузирати знаће се данас после детаљних лекарских прегледа.

Аталанта и ПСЖ састају се у четвртфиналу Лиге шампиона 12. августа у Лисабону.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала