ПАРТИЗАНОВ ГОЛМАН У ИНЂИЈИ: Црно-бели се захвалили Јовичићу

ДОСАДАШЊИ голман Партизана Марко Јовичић каријеру ће наставити у фудбалском клубу Инђија, саопштили су данас црно-бели.

ПАРТИЗАНОВ ГОЛМАН У ИНЂИЈИ: Црно-бели се захвалили Јовичићу

Марко Јовичић фото: М.Вукадиновић

Партизан није навео друге детаље, већ је захвалио Јовичићу на свему и пожелео му срећу у наставку каријере.

Јовичић се на почетку припрема вратио са позајмице из Хибернијанса.

Фудбалери Партизана и Инђије налазе се на припремама на Златибору.

Такмичење у Супер лиги Србије почеће 1. августа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ