БРАЗИЛАЦ ОТКРИО КРОЗ КАКАВ ЈЕ КОШМАР ПРОШАО У ЗВЕЗДИ: Трудној супрузи нису желели да нађу доктора, а мене нису плаћали

ЕДСОН, бразилски дефанзивни фудбалер, испричао је како му је било у Београду док је играо за Црвену звезду.

БРАЗИЛАЦ ОТКРИО КРОЗ КАКАВ ЈЕ КОШМАР ПРОШАО У ЗВЕЗДИ: Трудној супрузи нису желели да нађу доктора, а мене нису плаћали

Едсон да Силва фото: М.Вукадиновић

Едсон је у редове црвено-белих дошао као велико појачање, али се испоставило да баш и није превише помогао Црвеној звезди.

Одиграо је само седам мечева за црвено-беле у шампионату Србије, а након годину дана је раскинуо уговор.

"Када сам дошао у Звезду, они су били у финансијској кризи. Било је лоше, нису ме плаћали, али срећом имао сам уштеђевину па сам некако прегурао.Патио сам и јер ми је супруга била у осмом месецу трудноће, а клуб је обећао да ће да помогне у проналажењу лекара који ће јој бити на располагању, али тога није било. Када играч оде у иностранство, клуб би требало да му помогне да се концентрише само на фудбал. Ако није тако, неће се прилагодити и успети", рекао је Едсон за О темпо.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!

ФИНАЛЕ ПРЕ ФИНАЛА: Мбапе против Јамала у највећем блокбастеру Светског првенства до сада!

Један од највећих дербија светског фудбала добија ново поглавље. Француска и Шпанија одмериће снаге у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Даласу (21.00) избориће велико финале, где га већ чека бољи из окршаја Аргентине и Енглеске.

14. 07. 2026. у 06:30

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?