ЗВЕЗДА ШАЉЕ КОНАТАРА У ИНЂИЈУ

ЛЕВИ бек Црвене звезде Марко Конатар (20) наставиће каријеру у Инђији као позајмљени играч.

ЗВЕЗДА ШАЉЕ КОНАТАРА У ИНЂИЈУ

Фото: Н.Параушић

Конатар се већ прикључио екипи Братислава Живковића која се припрема на Златибору.

Конатар је највећи део прошле сезоне играо у Графичару (19 утакмица), а почетком јуна дебитовао је и за први тим црвено-белих на првенственом мечу против Радника.

Са Звездом му истиче уговор у јуну 2023.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина